Head · piste
Head WorldCup Rebels XR
Bevat affiliate-links. Kost jou niets extra, dekt alleen de sitekosten en beïnvloedt ons advies nooit.
De Head WorldCup Rebels XR is een pisteski van Head voor seizoen 2026/2027, met 74 mm onder de voet. Dat maakt hem thuis op strakke, goed geprepareerde piste.

- Radius
- 11,5m (bij 163cm, 8,3 tot 13,8m afhankelijk van lengte)
- Flex
- stiff
- Lengtes (cm)
- 149/156/163/170
Over de Head WorldCup Rebels XR
Met een radius van 11,5 meter is hij gemaakt voor korte, snelle bochten. Hij komt vanzelf de bocht in en beloont een actieve, hoge bochtfrequentie.
Op zachte middagsneeuw blijft hij bruikbaar, maar hij vraagt dan meer aandacht en snelheid om te blijven snijden.
Dit is een ski voor ervaren skiërs. Hij vraagt kracht, techniek en snelheid. Onder een lichtere of onzekere skiër doet hij weinig.
Leverbaar van 149 tot 170 cm. Voor ervaren skiërs kom je meestal uit op je lichaamslengte min ongeveer 5 cm, binnen dat bereik.
De richtprijs ligt rond 350 euro. Daarmee valt hij in de middenklasse van het aanbod dat wij vergelijken.
Dit model hebben we niet zelf getest. Deze beschrijving is afgeleid uit de specificaties van de fabrikant.
Voor wie wél
- skiërs die vrijwel altijd op de piste blijven en scherpe grip zoeken
- liefhebbers van korte bochten en smalle pistes
Voor wie niet
- wie regelmatig in verse of zachte sneeuw komt
- wie graag lange bogen trekt op hoge snelheid
- beginners en lichtere skiërs
Prijzen vergelijken
DAKA
via Daisycon
Specificaties
- Merk
- Head
- Type
- Piste
- Niveau
- expert
- Taillering
- 128-74-112mm
- Radius
- 11,5m (bij 163cm, 8,3 tot 13,8m afhankelijk van lengte)
- Flex
- stiff
- Lengtes (cm)
- 149/156/163/170
- Seizoen
- 2026/2027
Beschikbare lengtes: 149, 156, 163, 170 cm.
Veelgestelde vragen over de Head WorldCup Rebels XR
Voor wie is de Head WorldCup Rebels XR geschikt?+
De Head WorldCup Rebels XR past het best bij ervaren skiërs die op strakke, goed geprepareerde piste skiën. Met 74 mm onder de voet en een radius van 11,5 meter is dit een ski voor korte, snelle bochten. Niet geschikt voor wie regelmatig in verse of zachte sneeuw komt.
Welke lengte Head WorldCup Rebels XR moet ik kiezen?+
Reken je lichaamslengte min ongeveer 5 cm voor ervaren skiërs. De Head WorldCup Rebels XR is leverbaar in 149, 156, 163, 170 cm, dus van 149 tot 170 cm. Ben je zwaarder dan gemiddeld of ski je hard, neem dan de lengte erboven; twijfel je of ski je rustig, de lengte eronder.
Is de Head WorldCup Rebels XR geschikt voor off-piste?+
Beperkt. Met deze breedte zak je in verse of zachte sneeuw vrij snel weg. Een uitstapje van een paar meter naast de piste lukt, een echte poederdag niet.
Wat kost de Head WorldCup Rebels XR?+
De Head WorldCup Rebels XR kost € 350 bij de winkel die wij vergelijken. Prijzen wisselen door het seizoen heen: in de voorverkoop rond oktober en tijdens de voorjaarsuitverkoop liggen ze doorgaans het laagst.
Heeft skivergelijker.nl de Head WorldCup Rebels XR zelf getest?+
Nee. De Head WorldCup Rebels XR staat in onze database op basis van de specificaties van de fabrikant en het aanbod bij Nederlandse webshops. De beschrijving hierboven is daaruit afgeleid. Zodra we hem zelf testen of een testresultaat overnemen, zie je hier een score.
Vergelijkbare ski's
Andere piste ski's uit onze test.



